Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Forrasztó pálca réz CUPROX N bare/csupasz 3,0x500mm 1kg/cs.(horganyzott csövek,stb. kemény forrasztáshoz) Selectarc

23.749 Ft (18.700 Ft + ÁFA)
Menny.:kg
Nem értékelt
Termék kód: 119S20
Szállítási díj: 3.241 Ft
Várható szállítás: 2025. április 28.
Elérhetőség: Előrendelhető
4db vagy az alatti mennyiségnél illetve előrendelhető termékeknél kérem az ár előzetes egyeztetését cégünkkel.
+36/20/227-9253 , +36/30/939-9845
Kedvező árak
Kedvező árak
Gyors kiszállítás
Gyors kiszállítás
Garancia
Garancia
23.749 Ft (18.700 Ft + ÁFA)
Menny.:kg

Leírás

Leírás:
Főleg réz=Cu kb. 60% és cink=Zn kb. 39% ötvözet, kevés Si, Mn, Sn és Ni ötvözetével (ezek összesen 1% alatt vannak).

Munkahőmérséklet 910C.
Nagytisztaságú keményforrasz. mely acél. temperöntvény, nikkel és nikkel ötvözetek valamint öntöttvasak forrasztására alkalmas.
Felhasználható továbbá horganyzott lemezek, csövek forrasztására és kopásálló felrakó rétegek készítésére.
A kötések ezüst színűek és jól zománcozhatóak.
A forrasztandó felületeket alaposan meg kell tisztítani az oxidoktól, salaktól, revétől, zsírtól, olajtól fémtisztára.
A bevonatos forrasztóanyagok felhasználásakor az alapanyagot kb. 400-500C-ra elő kell melegíteni és úgy kell a forrasztóanyagot a folyatószerrel ráhelyezni az alapanyagra,
hogy a folyatószer először leolvadjon, tisztítson és utána kell a 910C-os munka hőmérsékletre tovább melegíteni az alapanyagot és a a forrasztóanyagot is leolvasztani.
A forrasztóégő lángját semlegestől enyhén oxidálóig (oxigén többlet) lehet beállítani. Felrakó forrasztásnál általában oxidáló lángbeállítással kell dolgozni.

Ajánlott folyatószer a Poly Flux (EN 1045: FH20 szabvány szerinti

ld.még:
https://www.selectarc.com/sites/default/files/2022-01/PANORAMA_Brazing_EN_V06.pdf

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Facebook kommentek